Content Editor Content Editor …

Deloitte
in Łódź, Lodzkie, Poland
Permanent, Full time
Be the first to apply
Competitive
Deloitte
Competitive
Content Editor
Konieczna jest:
  • otwartość na nowe narzędzia i technologie
  • dobra organizacja pracy
  • angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej i prowadzenie pisemnej korespondencji
  • umiejętność logicznego myślenia i rozumienia powiązań przyczynowo - skutkowych

Mile widziana:
  • znajomość podstawy HTML i CSS
  • znajomość systemów CMS (lub podobnych) jak: Wordpress, Drupal, Magento, Joomla
  • znajomość platform marketingowych

Your future role

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie treścią w systemach CMS (wprowadzanie nowych stron, modyfikacja danych) na stronach naszych klientów
  • praca w narzędziach połączonych z systemem CMS klienta (np. baza plików multimedialnych i katalog produktów)
  • udział w testowaniu i usuwaniu błędów

What we offer

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe korzyści w postaci ubezpieczenia medycznego, kart sportowych oraz szeregu ciekawych aktywności w ramach integracji - zaplanowanych i spontanicznych
  • lektoraty z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów
  • ugruntowane na międzynarodowym rynku, pełne wyzwań środowisko pracy działające z sukcesem na 5 kontynentach. Deloitte Digital w tej chwili zatrudnia 4 000 osób i oferuje dostęp do niezwykłych możliwości rozwoju w strukturach Deloitte w Europie Środkowej i innych regionach świata
  • przyjazne nastawienie oraz towarzystwo kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy często się uśmiechają i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem

About Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Loading...