Analityk Marketingowych Baz Danych

  • Competitive
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • Permanent, Full time
  • Citi
  • 24 May 19

  • Primary Location: Poland,Mazowieckie,Warsaw
  • Education: Master's Degree
  • Job Function: Decision Management
  • Schedule: Full-time
  • Shift: Day Job
  • Employee Status: Regular
  • Travel Time: No
  • Job ID: 19017207

Description

Cel stanowiska:

Analityk Marketingowych Baz Danych w zespole X-Sell jest odpowiedzialny za wsparcie realizacji planów sprzedażowych produktów bankowych oraz budowanie relacji z klientem poprzez generowanie baz danych do kontaktu z klientem, ze szczególnym naciskiem na automatyzacje procesów i interakcje z użytkownikami.

Kluczowe zadania:
  • Opracowanie i realizacja planów sprzedaży/strategii X-Sellowych
  • Przygotowywanie baz danych na potrzeby akcji X-Sellowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości przygotowanych analiz i baz
  • Prowadzenie projektów zorientowanych na budowę i rozwój obszaru Business Intelligence
  • Modyfikacja i tworzenie nowych analiz oraz rekomendacje inicjatyw X-Sell-owych
  • Wsparcie doradców wykorzystujących bazy danych X-Sell
  • Promowanie nowych inicjatyw mających na celu optymalizację istniejących procesów lub tworzenie nowych akcji

Qualifications

Wymagania:
  • Praktyka w wykorzystaniu technologii informatycznej w pracy zawodowej np. w pracy jako programista, analityk baz danych, analityk systemowy.
  • Dobra znajomość SQLa, zaawansowana znajomość obsługi MsOffice (Excel, Access)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość problematyki przetwarzania dużych zbiorów danych w relacyjnych bazach danych
  • Wyższe wykształcenie - nauki ścisłe (matematyka, informatyka, ekonometria)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dbanie o szczegóły
  • Myślenie analityczne
  • Preferowana znajomość systemu Teradata oraz SAS

Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej instytucji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach banku